Papara Hakkında Genel Bilgi

Dijital ortamda alışveriş yapmakta olanların kullandığı daha çok para alış/veriş yapmasını sağlayan online hesap cüzdanıdır. Papara ile ödeme yapabilir veya ödeme alabilirsiniz 7 gün 24 saat online olarak gerçekleşmektedir. Stabil banka düzeninin tamamen dışında bulunan Papara tüm bankalarda hesabı bulunmaktadır, Bu sayede papara hesabınıza para ekletmek istediğiniz zaman 10 dakika içerisinde anında hesabınıza para ekleyebilirsiniz, Herhangibi bir komisyon tutarı bulunmamaktadır.

Dünya genelinde en büyük online ödeme aracısı Paypal’ın Türkiyede yasaklanmasından sonra aracılık konusunda ciddi bir eksiklik ortaya çıkmıştır. Örneğin ilk olarak bu konuda ininal kart ortaya çıkmıştır lakin bu sistem eksikliği ve işlem yetersizliği ile bu açığı kapatamayacağını anlamış bulunmaktayız. Papara bu konuda paypaldan oluşan açığı ciddi derecede kapatmayı başarmış bulunmaktadır. Her geçen gün dahada geliştirilerek dünya çapında paypal’ın en büyük rakibi olarak bilineceğinden emin olabilirsiniz.

Papara Genel Özellikleri

Sanal ortamda kullanılabilecek en pratik sistem Papara, öncelikle kalıplaştırılmış düzenin tüm kurallarını alt üst ettiğini bilmenizi isterim. Online sisteminin ve ne tür avatanjlar sağladığını aşağıda listelemekteyiz.

Tüm para transfer işlemlerinizi  7/24 online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Online Papara hesabınız üzerinden hafta içi veya hafta sonu fark etmeden dilediğiniz saatte para transferi yapabilirsiniz. Papara firmasının tüm resmi bankalarda hesabı bulunduğundan dolayı sizi EFT ile uğraştırmamaktadır. Herhangibi bir banka üzerinden Paparanın banka hesaplarına online olarak para göndererek bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paparada Tüm işlemler Komisyon alınmadan gerçekleştirilmektedir.

Papara hesap cüzdanınıza para gönderme, para yatırma,  para çekme gibi işlemler tamamen ücretsiz olarak sağlanılmaktadır. Yalnız ödeme yapacağınız yardımcı uygulamalarda maalesef ki işlem komisyon ücreti alınmaktadır. Lakin Papara sizden yapmış olduğunuz işlemler için asla komisyon istemez, Online sistem üzerinden yapmış olduğunuz işlemlerin hiç birine gönderim ücreti veya komisyon kesintisi yapmaz. Aynı zamanda 7 gün 24 saat bu işlemleri online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Ortamda Güvenli Ödeme

İnternet üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanıcıların en büyük sorunu güvenlik tedbirleridir, Papara sizin bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşmamaktadır. Bu sayede bilgilerimize veya kartımıza başkaları ulaşabilirmi korkusunu ortadan tamamen kaldırmaktadır. Rahat ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz.

Tüm ATM ‘lerden para çekme imkanı

Bu tarz online ödeme sistemlerinin genel olarak en büyük sorunlarından birisi ATM üzerinden mevcut para çekme işlemi yapamıyorduk. Papara bu konuda kendini geliştirerek Tüm atm’lerden para çekme seçeneğini tüm kullanıcılarına sunmaktadır. Yalnızca Papara’ya üye olduktan sonra 10 TL gibi bir ücret karşılığında Papara Card’ı satın alabilirsiniz. Papara’nın sunduğu çözümlerden birisi de üzerinizde Papara  kartınız olmasa dahi gecenin bir saatinde cep telefonu numaranız ile Tüm  ATM’lerden para çekmenize müsaade etmesidir.

Tipobet içinde Papara hesapları bulunmaktadır, Ödemeniz sonrası müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayarak bakiyenizin hesaba geçmesini online olarak sağlayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.